Новини

Адміністрація порталу DytSadok.info дуже вдячна всім користувачам, які завітали на наш портал. На нашу электронну адресу постійно приходять листи, якими ви нам повідомляєте про зміни в дитячих садочках: новий керівник, номер телефону, тощо. Ваші повідомлення допомагають нам зробити інформацію про дитячі садочки на порталі DytSadok.info більш достовірною, за що ми щиро вам .... Детальніше »

На порталі Дитсадок.інфо в розділ "Як користуватися" розміщені навчальні відеоматеріали, які допоможуть вам краще ознайомитися з можливостями окремого сайту дитячого садочка. Проглянувши відео-роліки, ви зможете самостійно керувати своїм сайтом, який створенний на основі порталу Дитсадок.інфо: - наповнювати текстовою інформацією; - вставляти зображення в тек .... Детальніше »

Сьогодні наш портал: Дитсадок.інфо починає свою роботу, сподіваємося, що зібрана інформація нашими модераторами з різних джерел буде вам корисна. Залишайтеся з нами, підписуйтесь на RSS-стрічку наших новин за посиланням. .... Детальніше »